loader
Меню

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ МОТОЦИКЛІВ BMW.

ВАШ ШЛЯХ УНІКАЛЬНИЙ. ВАШ МОТОЦИКЛ ТЕЖ.

Більше задоволення від водіння. Більше індивідуальності. Більше комфорту. Більше безпеки. І більше динаміки. Оригінальні аксесуари BMW розроблені саме для цього. Незалежно від того, з якою метою ви купуєте аксесуари: на кожен день, для подорожі або щоб підвищити потужність двигуна – у нас є саме те, що вам потрібно.

Запчастини HP.

Сотні замість десятих.

Висока швидкість. Високі результати. Висока якість. Деталі BMW Motorrad High Performance створені для тих, хто шукає абсолютний максимум. Тут немає місця компромісам: ми використовуємо вуглепластик, титан і алюміній. Деталі HP підкреслюють зовнішній вигляд мотоцикла, роблять його ексклюзивним і покращують характеристики. Все й одразу!

 

Навігація та зв'язок.

Не пропустіть жодного повороту.

Зв'язок і навігація важливі для мотоциклістів. Завдяки рішенням BMW Motorrad бездротовий зв'язок на основі Bluetooth допомагає вам у будь-який час залишатися онлайн і розмовляти зі своїм пасажиром. Не важливо, яку модель навігатора ви вибере - ви отримаєте макксімум задоволення від найкращого маршруту.

Спортивний глушник HP.

Тож вас можна почути і побачити.

У наших спортивних глушниках HP важливі не тільки зовнішній вигляд та звук: вони також допомагають вам економити вагу та забезпечують додаткове підвищення продуктивності при встановленні повної системи. І завдяки встановленій системі ви зменшуєте вагу, не втрачаючи продуктивність. Матеріали, що використовуються - це насамперед ті, з якими ви знайомі з перегонів: вуглеволокно і титан.  

Багажна система.

Ви спакуєте все.

Від прогулянки в кафе до навколосвітньої подорожі: у нас є відповідний багаж для кожної поїздки. Будь то м'яка сумка, жорстка сумка або алюмінієва багажна система, від професійного використання до дизайнерських виробів: ми пропонуємо вам широкий спектр рішень, в тому числі з інтелектуальними внутрішніми перегородками. Для вашого багажу ви завжди знайдете у нас відповідні комплекти.

Дизайн.

Зробіть ваш байк дійсно вашим.

Ми пропонуємо вам індивідуалізацію на вищому рівні. Ваш байк стане унікальним витвором. Ваша увага до деталей відповідає нашій пристрасті до високоякісних матеріалів і уваги до якості виробництва.

І, звичайно ж, більшість деталей не тільки створюють візуальні акценти, але і надають більше функціональності або продуктивності - і це завжди плюс у задоволенні від водіння.

Ергономіка і комфорт.

Це все для вас.

Налаштуйте свій мотоцикл оптимально, відповідно до вашим цілям і звичками під час їзді. Ви більш спортивний або полюбляєте комфорт в дорозі? Ви віддаєте перевагу поїздкам на великі відстані або спонтанні короткі поїздки? Ви хотіли б подорожувати поодинці або ви любите поїздки у двох?

Ми пропонуємо вам правильні рішення - від різних варіантів сидінь до захисту від вітру і погоди.  

Безпека.

Захист для людини та машини.

Ваша область діяльності вирішує все: наш розділ аксесуарів охоплює як активну, так і пасивну безпеку. Від різного роду захистів або накладок, які перешкоджають випадковим пошкодженням, до захисних пристосувань для рук і вітрових дефлекторів для більш комфортної їзди.  

Технічне обслуговування та технології.

Ваш BMW наповнений якістю і оптимально обладнаний для відповідної мети. Проте, ті, хто регулярно і ретельно обслуговують свій байк, отримають більше задоволення від нього в довгостроковій перспективі. Саме тому ми пропонуємо вам широкий вибір відповідної продукції. Від продукції для догляду за мотоциклом до складальних стендів. Таким чином, навіть щорічне зимове зберігання затьмарюється очікуванням перших сонячних променів.

КОНТАКТИ

Дилер BMW Motorrad поруч з вами.

Зробіть свій мотоцикл унікальним завдяки оригінальним аксесуарам BMW Motorrad. Відвідайте нас і отримайте консультацію.

Контакти
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.