loader
Меню

BMW Motorrad Definition CE 04 – новий міський стиль

BMW Motorrad Definition CE 04 – передсерійна версія концепту BMW Motorrad Concept Link, яка представляє собою зв'язку між аналоговим і цифровим світами користувача – транспорт і одночасно засіб зв'язку для міського жителя.
BMW Motorrad Definition CE 04 – новий міський стиль

Він повністю електричний і змусить по-новому поглянути на сегмент скутерів. BMW Motorrad Concept Definition CE 04 в поєднанні з відповідною інтелектуальною екіпіровкою створює цілісне, емоційне і добре продумане рішення для пересування по місту.

«Електромобільність - важлива концепція для BMW Group, і ми послідовно розвиваємо цю технологію. За електроприводом майбутнє, він завдає мінімальної шкоди міському навколишньому середовищу. З 2013 року ми були піонерами в цій галузі зі скутером BMW C Evolution. BMW Motorrad Definition CE 04 - логічне продовження стратегії електромобільності для міського середовища. Він демонструє, на що може бути схожий сучасний транспортний засіб для регулярної їзди в межах міста і передмістях, причому не тільки з технічної точки зору, але і в області дизайну».

Едгар Генріх, глава дизайн-центру BMW Motorrad

CE 04 зроблений в новому урбаністичному стилі, ідеально вписується в міське середовище. Якщо концепт BMW Motorrad Concept Link 2017 року найбільше схожий на бачення далекого майбутнього, то BMW Motorrad Definition CE 04 2020 року перетворить ідеалістичні мотиви того концепту в актуальні відчутні форми теперішнього скутера, практично готового до запуску в серійне виробництво.

«Нам вдалося зберегти більшість інноваційних елементів і деталей для запуску в серію. Плоскі компактні складання елементів живлення, а також невелика силова установка з легким зубчастим приводним ременем дозволяють нам самим вибрати компоновку і більше уваги приділити дизайну. Ми постаралися додати CE 04 новий вид в дусі сучасного міста, що відрізняється від традиційного і звичного, що визначається класичним компонуванням. Це дизайн, який відштовхується від простої функціональності, ясною естетики і цифровий дійсності сьогоднішніх користувачів. Нова архітектура привела до візуальної революції і дала народження безлічі нових стилів. CE 04 незвичайний, яскравий, що виділяється».

Олександр Бакен, глава відділу дизайну транспортних засобів BMW Motorrad

Візуально BMW Motorrad Definition CE 04 не схожий на максі-скутери в тому вигляді, до якого ми звикли. Подовжений низький силует прагне вгору зухвалою діагоналлю попереду - це незвично, свіжо і сучасно. Плоскі бічні панелі з різко окресленими краями ідеально поєднуються з сучасною міською архітектурою скла і бетону. Батарея, розташована під панеллю підлоги, не зайняла багато місця і дозволила зробити об'ємний багажний відсік для перевезення шолома і особистих речей. Бічні дверцята забезпечує легкий і зручний доступ в нього. Крім того, розташування плоскою батареї під підлогою знижує центр ваги, що гарантує хорошу керованість, швидкий і точний відгук на рулювання.

Чисті форми і сучасні технології визначають стиль

Чисті лінії, вивірені поверхні і актуальний дизайн дозволяють гармонійно сприймати загальну картину. Також цьому сприяє двоколірна забарвлення - глянсовий металік Mineral White білого кольору бічних панелей і матовий чорний пластик, що прикриває батарейний відсік - технічне серце скутера. У спеціально залишені просвіти між «чорним» і «білим» добре видно технічні особливості CE 04 - електромотор, ребра охолодження батарей і контролера харчування, привід заднього колеса, одноплечий задній маятник і підвіски. Бічні білі панелі, як Вінглети на сучасних мотоциклах Moto Grand Prix, трохи відстоять від корпусу.

Дизайн світлових приладів по-сучасному лаконічний. Два U-образних світлодіодних ходових вогню фар мінімалістичні. Їх яскраві тонкі контури добре видно, при цьому виглядають легко і ажурно. Задні ліхтарі були інтегровані в бічні панелі кузова у вигляді двох С-образних легких елементів.

Практичний дизайн і ергономіка

«Скутер не «мотоцикл вихідного дня», який використовують для поїздок по звивистих дорогах в прекрасну погоду. Це практичний транспорт для поїздок в офіс і у справах або для зустрічі з друзями ввечері. Просто транспортний засіб на кожен день для міста, - каже Олександр Бакен. - Тому ми добре попрацювали над системами зберігання і акумулювання енергії, щоб повністю задовольнити потреби реального користувача. Денні пробіги жителів невеликих міст невеликі, тому комфорт в дальніх поїздках менш важливий, ніж настроюється ергономіка і зручність посадки на скутер. Ми змогли створити нероздільне плоске сидіння невеликої висоти, яке дозволяє швидко і зручно сісти на скутер, підійшовши до нього з будь-якого боку, навіть ззаду. Регульований валик поперекового підпору для водія забезпечує зручну позу за кермом при будь-якому зростанні і будь-якої довжини ніг».

Пряме підключення

І в плані дизайну, і в плані цифрового використання Definition CE 04 зосереджується на практичних і легких у використанні рішеннях. BMW Motorrad надає великого значення взаємодії між транспортним засобом і водієм з точки зору безпеки, комфорту та емоційного досвіду. Смартфон водія сполучається з 10,25-дюймовим дисплеєм приладової панелі - найбільшим на даний момент на ринку скутерів. Цей великий і контрастний екран працює як посередник між аналоговим світом водія і цифровим світом транспортного засобу.

Екіпірування як частина комунікації транспортного засобу

Дизайнери привнесли щось нове в їздову екіпіровку: «Ми хотіли створити модний образ, що поєднує функціонал міського одягу з захисними властивостями мотоциклетної екіпіровки, зробити таку, в якій можна злізти з сідла і просто піти в офіс. Але до її захисних властивостей пред'являвся звичний для BMW Motorrad рівень вимог, настільки цінуємої шанувальниками марки. А ще ми спробували через екіпіровку налагодити зв'язок між транспортним засобом і навколишнім світом», - пояснює Джулія Лейн, глава дизайну екіпіровки BMW Motorrad.

Головний елемент екіпіровки, розроблений спеціально для BMW Motorrad Definition CE 04, - це тепла парка вільного крою, яка підходить для повсякденного використання. Доповнюють образ чорні їздові джинси, стильні кросівки і білий відкритий шолом. Світла, майже біла парка дуже зручна - вона не сковує рухів і виглядає звичайним міським одягом. Високий комір і капюшон забезпечують водієві високий рівень захисту від холоду і вітру. Зручне розташування застібок-блискавок і контрастні принти підкреслюють міський стиль, що дозволяє вам йти від вашого скутера відразу в офіс, без перевдягання. Високотехнологічний матеріал куртки водонепроникний, міцний і повітропроникний. Гнучкі щитки захисту, інтегровані в парку, забезпечують безпеку, очікувану від екіпіровки з брендом BMW Motorrad.

Інноваційні світлові панелі на спині і капюшоні гарантують кращу видимість в дорожньому потоці. Вони включаються за допомогою датчика в рукаві, колір може бути змінений. Щоб гарантувати, що водій завжди буде залишатися на зв'язку, у внутрішній кишені парки є бездротовий зарядний пристрій для смартфона - так захисне екіпірування ефективно інтегрується в життя водія.

Графіка як особливість моделювання

Непомітний і лаконічний графічний дизайн BMW Motorrad Definition CE 04 демонструє нову концепцію досягнення необхідного ефекту. Джеральд Хеллер, графічний дизайнер BMW Motorrad Design, пояснює: «Завдяки передовій архітектурі ми створили щось абсолютно нове: первинне і чисте. У базі скутер сучасний, витончений і міський. Але ми розглядаємо CE 04 як рухається екран, через який клієнт може виразити себе. Можна використовувати графіку і кольори, щоб зробити акцент на чомусь».

Електронна мобільність BMW Motorrad

Дотримуючись стратегії сталого розвитку BMW Group, BMW Motorrad також прагне послідовно сприяти просуванню електромобільності. Concept e, показаний BMW Motorrad в 2011 році, продемонстрував, як може виглядати електроскутер в міському середовищі. Потім був прототип BMW C Evolution, який був представлений в Лондоні під час літніх Олімпійських ігор 2012 року. Компанія BMW Motorrad стала першим виробником в преміум-сегменті, яке випустило в 2014 році серійний максі-скутер C Evolution, який повністю перевів на електротягу щоденні поїздки на роботу на двох колесах. Але це був тільки початок. Інженери і дизайнери отримали карт-бланш. Результат: абсолютно нова архітектура і знаковий дизайн. Концепт BMW Motorrad Concept Link продемонстрував, як може виглядати майбутнє беземісійній переміщення. Definition CE 04 в даний час розвиває ідею електромобільності BMW Motorrad для міст, показуючи, яким повинен бути сучасний скутер.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.