loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW CE 04

НОВАЦІЯ, ЯКУ ВИ ОЦІНИТЕ

Ви їдете різними містами світу. Там, де кожен проект є першим етапом реалізації наступних нових рішень. І ви з нетерпінням чекаєте. Ми знаємо все про цю захоплюючу динаміку. Використовуючи її, ми вже понад десять років займаємося розробкою ідей, щоб забезпечити міську електромобільність, що в наш час означає набагато більше, ніж просто переїзд із одного місця в інше. Багаторічна першість у сфері інновацій дала BMW CE 04 можливість покласти початок новій епосі дизайну зі smart-нововведеннями. Connectivity гармонійно стає частиною Вашого життя (починаючи з навігації та закінчуючи одягом).  Зовсім просто #PluggedToLife.

ДИЗАЙН ДЛЯ НОВОГО ЧАСУ

Неординарна модель

Обидва кольори чудово відповідають модній і незвичайній розробці BMW CE 04. Вони показують новаторство екстер'єру та створюють вражаючі контрасти.

Стиль Avantgarde

Виразний і сміливий BMW CE 04 Style Avantgarde кольору magellan grey metallic із кольоровими вставками органічно вписується в пейзаж великого міста: стильний, яскравий та експресивний.

Light white

Яскраво-білий колір динамічно та відкрито відображає пульсуючий мегаполіс як сучасний простір можливостей для інтерпретації.

Модель, актуальна в усі часи

У днищі BMW CE 04 розміщений великий сплощений акумулятор і невелика трансмісія. Інновації в техніці та непересічні ідеї створюють неповторну естетику. Наприклад, «плаваюче» сидіння для двох людей і відділення для речей, що відкривається збоку. Чергова перевага будови CE 04: технікою легко керувати завдяки низькому центру ваги, вона має вражаючу динаміку. Таке водіння дарує масу приємних вражень. У розробці всі нововведення ідеально поєднуються одне з одним. Загальний зовнішній вигляд складають великі, але водночас аскетичні поверхні. Передня частина виконана з зоровим поділом. Вона символізує енергію. Ззаду акцент зроблено на деталях. Ця риса використовується в розробці крутих мотоциклів. 

31
кВт - максимальна потужність (42 к.с.)
2.6
секунди для розгону з 0 до 50 км/год
130
км - запас ходу на основі WMTC
65
хвилин з 0 до 80% з опціональним швидкозарядним пристроєм при максимальному зарядному струмі
Синхронний електромотор із рідинним охолодженням
«
У майбутньому ми будемо перераховувати нашу паузу на каву в кілометрах.
Флоріан Ремхільд (Florian Römhild), керівник проекту BMW CE 04
»

Швидка зарядка

Комфорт полягає в тому, що людина бадьоро починає свій день, і BMW CE 04 вже чекає його з повним акумулятором. Він запросто може брати електроенергію від звичайної розетки (220 В) або заряджатися за допомогою настінного приладу BMW Wallbox. А швидкозарядний засіб надасть ще більше переваг. Зокрема, у Вас буде ще більше часу. Завжди можна зарядити BMW CE 04 до вісімдесяти відсотків за годину, використовуючи для цього BMW Wallbox або дорогою, застосовуючи граничний рівень зарядного струму. 

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗАПАС ХОДУ ТА ВАРІАНТИ ЗАРЯДКИ

ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ НОВОЇ УРБАНІСТИЧНОЇ ЕСТЕТИКИ

Постійний мобільний зв'язок гарантовано

Тепер можна не пропускати важливі речі та насолоджуватися всім у дорозі. BMW CE 04 без проблем установлює з'єднання з програмним забезпеченням BMW Motorrad Connected і опцією BMW Motorrad Connectivity. TFT-дисплей, табло якого за необхідності можна розділити – це бездоганність скіну інтерфейсу між двома різними світами. Демонструються тягові властивості, час зарядки, запас ходу та Ваш плейлист: одночасно комунікуйте і будьте мобільними. Роз'єм USB-C забезпечує поповнення енергії смартфона, коли він знаходиться у водонепроникному багажному відділенні з вентиляцією. 

Нове рішення, яке вам сподобається

Надійність і зручність BMW CE 04 незаперечні, як і функціональність BMW Motorrad. ABS Pro і DTC – це нові опції, а ASC і ABS присутні в комплекті. Зручність забезпечується завдяки електронній функції їзди заднім ходом і багатомісним сидінням із можливістю підігріву та вбудованою спинкою. Опція Keyless Ride дозволяє завести транспорт, не використовуючи для цього ключ. 

ЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ВАС

Створіть власний дизайн

Бажаєте ще більше виразності, зручності та простору для зберігання речей? У вас є можливість обирати різноманітні варіації комплектування, атрибути й аксесуари BMW Motorrad, щоб підкреслити індивідуальність моделі. Зберігання і транспортування придбаних речей можливі у сумці Urban Collection, розташованій збоку або всередині топкейса Vario. Підігрів сидінь і ручок за допомогою переваг пакету «Комфорт» робить будь-яку поїздку зручною. За допомогою опціональних наліпок дизайн розбавляється новими акцентами. 

Це не просто парка!

Еластичні захисні елементи та вільний крій куртки дозволяють носити її на кожен день. Парка дає можливість зв'язуватися з софтом BMW Motorrad Connected. Присутність чутливого керування на рукаві надає контроль ваших улюблених функцій. Куртка здатна заряджати запасний акумулятор або смартфон. Світлодіоди забезпечують вашу помітність у негоду та нічний час доби. 

ЩЕ БІЛЬШЕ #PLUGGEDTOLIFE

Шолом Sao Paulo

Оптимальне доповнення: шолом ідеально поєднується з дизайном BMW CE 04.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.