loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW F 900 XR

СМІЛИВО ЙДІТЬ НА ЗУСТРІЧ НОВИМ ВИКЛИКАМ

XR – дійсно легендарний мотоцикл. Саме в цій моделі прекрасно комбінується неперевершена спортивна динаміка та комфорт, які гарантовані навіть на великій дистанції. Відчуйте прилив адреналіну під час проходження кожного повороту, а також при повсякденному пересуванні. Познайомтесь з легендарним мотоциклом у новому форм-факторі – презентуємо вашій увазі F 900 XR!

Новий мотоцикл F 900 XR вражає своєю маневреністю. В ньому продумана кожна деталь для отримання максимуму емоцій та ефективного підкоряння доріг. Тільки ви керуєте поїздками. Для вашої зручності у мотоциклі передбачена вертикальна посадка, захист від вітру, а також доволі багато місця у багажному відділенні.

Вам на вибір запропоновано безліч можливостей індивідуалізації, а також повноцінний набір аксесуарів для будь-якої ситуації: динамічного прискорення, далекої подорожі та щоденних поїздок по місту.

#NeverStopChallenging

ДИЗАЙН F 900 XR

1/1

XR – єдине правильне рішення

Силует цього мотоциклу можна запросто упізнати. На унікальний стиль вказує характерна форма світлодіодної фари, що акцентує увагу на стрімкість F 900 XR. Під час подорожей вам не буде заважати вітер, адже ще одним відомим елементом моделі є обтічник. Спортивний характер також підкреслює укорочена задня частина. Щоб ви могли відправитися у довгу подорож, у мотоциклі передбачені зручні кріплення для багажу.

Незрівнянний колір

Завдяки 3-м ефектним комбінаціям кольорів вдалось підкреслити характер F 900 XR. Потрібно тільки обрати той колір, який надихає саме вас.

Стиль Sport

Це справжнє вираження впевненості. Динамічний та стрімкий F 900 XR у стилі Sport, виповнений у незрівнянному кольорі Racing blue metallic здатен впоратися з будь-яким вашим викликом.

Стиль Triple Black

Максимум насолоди від пересування та стрімке подолання кожного повороту. Підкреслити вражаючий характер F 900 XR вдається за допомогою кольору Black storm metallic 2.

Light white

Ви неодмінно привернете до себе увагу. Радіаторна решітка та кришка бака виконані у відтінкові Granite Grey Metallic Matt. Також незрівнянний стиль доповнюється сріблястими дисками.

Легке подолання будь-якої дистанції

Ергономіка F 900 XR дозволяє запросто долати будь-яку кількість кілометрів. Цей мотоцикл буквально було створено для далекої дистанції. Вам навіть не завадить погана погода, адже передній обтічник має регулювання вітрового скла у 2-х положеннях. Також вам пропонується на вибір декілька варіантів сидінь, регульовані важелі зчеплення та гальма. Комфортна посадка гарантована у будь-якій ситуації.

ДВОЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ ДВИГУН

105
92
Н · м - макс. крутний момент при 6500 об. / хв
895
куб.см. робочий об'єм
775
Висота сидіння - 770-865 мм

Завжди у вражаючому ритмі: 92 Нм

Слідуйте девізу #NeverStopChallenging та створюйте власну траєкторію шляху з поворотами різної складності. Тепер приймати виклики та впоратись з ними набагато простіше, адже у вас є вірний супутник: 2-циліндровий рядний двигун. Він здатен розвинути крутний момент понад 87 Нм. Діапазон обертів складає до 8500 об/хв. Керованість та комфорт вдалося забезпечити за допомогою ходової частини Dynamic ESA, яка представлена в якості опції.

Широкий огляд

F 900 XR має опцію адаптивного освітлення піж час проходження повороту – це незрівнянна новинка, якої ще не було у цьому класі. У фарах будуть активуватися додаткові секції тоді, коли кут нахилу під час пересування на мотоциклі стане більше за 7 градусів.

Незрівнянна безпека

Інновації BMW Motorrad гарантують чудовий комфорт та безпеку пересування на дорозі. Тепер навіть екстрене гальмування та стрімкий набір швидкості після, або ж швидке перемикання на знижену передачу будуть максимально безпечними, адже у мотоциклі передбачені системи динамічного регулювання гальмування (DBC) і регулювання гальмуванням за допомогою двигуна (MSR).

ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗВУКУ F 900 XR

Старт

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ F 900 XR

ЕКІПІРУВАННЯ

Неперевершений захист і комфорт на довгих дистанціях

Комбінезон XRide

Спортивно-туристичний костюм XRide - це інноваційна ергономіка, максимальний комфорт, якісна шкіра і захист від негоди.

Ексклюзивна, ефектна, універсальна

Куртка XRide Pro

Ще крутіша, ніж звичайна XRide. Лімітований тираж 1500 екземплярів.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.