loader
Меню

ЧАС ЗАГРАТИ ПО-НОВОМУ.

Оновлення існуючої кольорової палітри BMW Motorrad.
ЧАС ЗАГРАТИ ПО-НОВОМУ.

Ми регулярно оновлюємо стандартні кольори багатьох моделей. Опція 719 особливо дивує ефективними колірними комбінаціями, які надають Твоєму байку ще більш індивідуальний вид. Тут Ти знайдеш огляд основних моментів.

S 1000 RR: Новий колір – і його назва – програма.

Hockenheim Silver metalic – колір, названий в честь одного з найбільш вимогливих кільцевих треків в світі. Цей новий варіант безсумнівно означає постійне завдання дати все в дуже концентрованій формі і не віддавати ні мілісекунди, ні міліметра в пошуках ідеальної лінії.

До S 1000 RR

S 1000 R: Вражаюче динамічний або позачасовий елегантний.

Новий колір San Marino Blue metalic підкреслює яскраво виражену елегантність моделі S 1000 R. Це логічне доповнення до існуючого покриття Blackstorm metallic. Варіант Lightwhite uni/Racingblue metalic/Racingred uni з іншого боку, як і раніше характеризується чистою динамікою.

До S 1000 R

G 310 R: Завжди безпомилково.

Подальший розвиток лакофарбового покриття Cosmicblack uni тепер ще більш чітко підкреслює динамічний сучасний дизайн Твого G 310 R за допомогою нових стрічок.

До G 310 R

G 310 GS: Виходимо на синій.

Нова колірна гамма Stratoblue кольору металік ясно втілює ідею, що лежить в основі Твого G 310 GS. Спонтанно і безпроблемно він йде з нею через місто вглиб материка. Свіжий і розслаблений: пригоди – це те, що Ти з цього робиш.

До G 310 GS

K 1600 Grand America: Срібло – нове золото.

Чи є більш приємний спосіб вгамувати асфальтний голод? Не менш динамічний і елегантний K 1600 Grand America тепер переконує кольором Hockenheim Silver Metalic.

До K 1600 GRAND AMERICA

K 1600 B: Спортивна елегантність.

На додаток до попередніх покриттів Blackstorm Metalic і Imperial Blue Metalic, беггер тепер доступний також в Hockenheim Silver metalic. У цьому варіанті силует характерного байка ще більш інтенсивно зливається з дорогою при яскравому сонячному світлі: кілометр за кілометром, година за годиною.

До K 1600 B

K 1600 GTL: підвищена елегантність.

Найкраще – три нових колірних рішення: три нових варіанти надають розкішному туреру ще більшу елегантність в цьому сезоні. Металева обробка Blackstorm підкреслює потужні лінії і розкіш в рівній мірі. Крім того, лакофарбове покриття опцій 719 Blueplanet metalic/ivory і 719 Stardust metalic пропонує ексклюзивне покриття, яке зробить Твій байк ще більш індивідуальним.

До K 1600 GTL

K 1600 GT: Вражає на дорозі.

Збирайте враження і залишайте після себе багато вражень. З двома новими колірними варіантами Option 719 ви можете бути впевнені в тому, що зовнішній вигляд інших: Option 719 Blueplanet metalic/ivory і Option 719 Stardust metalic підкреслюють придатність і динаміку цього турера на далекі відстані.

До K 1600 GT

R 1250 RT: Саме Твій тур.

Три нових колірних типу одночасно надають R 1250 RT новий блиск.

Новий кольоровий манхеттенський металік втілює в собі те, що обіцяє стиль Elegance – елегантний зовнішній вигляд. Але діапазон лакофарбових покриттів Option 719 також вражає: і Option 719 Stardust metalic paint, і Option 719 Blueplanet metalic/ivory paint дають вам самий ексклюзивний вибір BMW Motorrad. Тепер у Тебе є мучення вибору: Зроби із R 1250 RT саме Твою машину – прямо в турі.

До R 1250 RT

C 650 Спорт: Стиль і динамізм по всьому місту.

Новий колір Lupinblau Metallic підкреслює сучасний дизайн твого C 650 Sport і робить акцент на його спортивній стороні. Девіз зрозумілий: Разом з C 650 Sport до повної радості життя і динамізму ти приходиш через повсякденність – і через міський рух.

До C 650 SPORT

C 650 GT: Суверенний і урбаністичний.

Новий колір Hockenheim Silver metalic додає силуету C 650 GT нової динаміки. Під час подорожей нове лакофарбове покриття забезпечує благородний комфорт. У місті він стає нав'язливим відображенням вікон і фасадів сучасної урбанізації.

До C 650 GT

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.