loader
Меню

Перевірка на технічні акції

Бути впевненим у кожній деталі

Компанія BMW прагне до того, щоб власник мотоцикла або скутера BMW був упевнений в кожній деталі. Якщо в рамках постійно виконуваного на BMW контролю якості продукції виявляється, що на конкретному мотоциклі встановлена ​​деталь або програмне забезпечення, можливо, не відповідають високим стандартам якості BMW, то компанія випускає технічну акцію або відкличну кампанію.

При наявності технічної акції для вашого мотоцикла ви можете звернутися для безкоштовного проведення заходу щодо усунення невідповідності.

Для того щоб перевірити наявність технічної акції на Вашому мотоциклі, введіть останні сім символів VIN-номера Вашого мотоцикла, і наші фахівці перевірять наявність відкритих технічних акцій і відкличні кампаній.

Звернення:
Я надаю «АВТ Баварія Київ» дозвіл на обробку моїх персональних даних з метою здійснення рекламної діяльності «АВТ Баварія Київ», повідомлення мене про пропозиції, акції, товари і послуги, що пропонуються «АВТ Баварія Київ» відповідно до норм чинного законодавства України, а також даю згоду на передачу персональних даних третім особам , в тому числі на транскордонну передачу персональних даних, якщо це буде необхідно з вищезазначеною метою.
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.