loader
Меню

ЛАГУНИ У ДОРОГИ

З Хофа в Берлін.

З північно-східного баварського міста Хоф денний маршрут веде на схід і проходить повз Клінгенталь, розташованого в регіоні Фогтланд. Звідти він пролягає в сторону Дрездена. Бажаючі можуть зробити перерву в саксонській столиці. Це варто того, тому що Дрезден дивує не тільки своєю чудовою архітектурою, такий як Оперний театр Земпера, але перш за все своїм відкритим укладом життя і середземноморським колоритом. Це закуска перед наступною подорожжю по Шпревальду. Водні шляхи простягаються, як лагуни, по сільській місцевості - лабіринт водойм і рослин. Зі Шпревальду всього лише година їзди до Берліна.

СПУСК ДО ЕЛЬБТАЛЮ

З Гамбурга в Берлін.

На мотоциклі через найбільший річковий регіон Німеччини: Ельбталаує. Маршрут пролягає по проселочним дорогам уздовж пишних пасовищ до Данненбергу. Місто розташоване між регіонами Вендланд, Альтмарк, Ельбською низиною і Люнебургською пусткою. Звідси ваш маршрут проходить через Ельбталь до Бранденбурга. Після трьох годин їзди ви досягнете Віттенберзі, який завдяки своєму розташуванню прямо на Ельбі є привабливим місцем для обідньої перерви. Звідси ще три години до берлінського району Руммельсбург. По дорозі тут вас чекає краса регіону Хавелланд з садибою Schloss Kleßen, яка розташована на одному з найкрасивіших озер в Бранденбурзі.

БЕРЛІНСЬКИЙ БРИЗ

Поїздка по Берліну.

З Руммельсбурга ви їдете вздовж річки Шпреє в північно-західному напрямку. Проїжджаючи історичні пам'ятники, ви досягаєте озера Тегель в західному Берліні. Це всього в двох кроках від Шпандау, де розташований берлінський завод BMW Motorrad. Тепер відправляйтеся в місто. Проїжджайте по місту, заїжджаючи і виїжджаючи з пробок, інтенсивного руху і стовпотворіння. Спішившись, відкрийте для себе визначні пам'ятки мегаполісу: Бранденбурзькі ворота, колону Перемоги, Потсдамську площу. Проїдьте через міські джунглі до площі Люфтбрюке з прилеглим Темпельхофським полем і назад в Руммельсбург.

На околицю Берліна.

Надихнувшись музикою, мотоциклами і новою спадщиною, ви можете почати подорож по околицях Берліна з фестивалю Pure & Crafted. У якості першої родзинки туру ви досягнете озера Мюггельзе по шляху на схід. Це популярна місцева зона відпочинку для берлінців і майданчик для любителів водних видів спорту. У цьому турі неодноразово стає ясно, наскільки ліс і вода оточують Берлін. Наприклад, під час подорожі уздовж річки Фреддерсдорфер-Мюленфліс, повз боліт Лангес-Лух і Брайтес-Лух. Під час чотиригодинної подорожі ви також доїдете до Märkische Schweiz, найстарішого природного парку в Бранденбурзі з незліченними озерами, джерелами і буковими лісами.

Інші історії, які можуть вас зацікавити.

Любов до мотоциклів.

Коли кастомізація перетворюється в образ життя.

Дізнайтесь більше

Поширені запитання.

Корисно знати.

Дізнайтесь більше

Відповідні мотоцикли.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.