loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW R 18 CLASSIC

СУЧАСНА КЛАСИКА

R 18 Classic - це справжній ностальгічний образ, натхненний мотоциклами BMW початку минулого століття. Опозитний двигун і відкритий нікельований карданний вал, схожий на краплю бак з подвійними цировка і дуплексная рама - тут все нагадує про історію. Тепер R 18 доступний в форматі туристичного мотоцикла з багажної системою і вітровим склом. В дорогу!

ДИЗАЙН МОДЕЛІ R 18 CLASSIC

Круїзер в дусі наших легенд

Класичний силует BMW і приголомшлива увага до деталей: R 18 Classic незмінно притягує погляди.

R 18 Classic First Edition

При створенні R 18 Classic First Edition ми використовували характерні особливості мотоциклів BMW початку минулого століття: Подвійні білі лінії і хромовані деталі - характерні особливості дизайну, поряд з емблемою і написом First Edition.

R 18 Classic

Лаконічний чорний Black Storm metallic підкреслює елегантний силует круїзера.

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

Бак каплевидної форми - культовий елемент нашої історії, який разом з витягнутими глушниками створює типові для R 18 Classic пропорції. В сталевий дуплексной рамі укладено найбільший опозитний двигун, який ми коли-небудь створювали - завдяки йому кожен кілометр шляху стане справжньою подією.

Надайте унікальність своєму мотоциклу

Концепція R 18 Classic і великий асортимент аксесуарів дають вам свободу самовираження. Ви можете обладнати мотоцикл повністю на свій смак.

ВІДЧУЙТЕ ДВИГУН R 18 CLASSIC

Старт

Двоциліндровий двигун R 18 Classic об'ємом 1802 куб. см - це найбільший опозитний двигун, коли-небудь вироблений нами. Він видає неймовірну тягу навіть на низьких оборотах. Це двигун, який ви бачите, чуєте і відчуваєте: його максимальний крутний момент 158 Нм досягається вже при 3000 об/хв, причому в діапазоні від 2000 до 4000 об/хв вам вже є понад 150 Нм. З таким двигуном кожне відкриття газу - це справжня подія.

1802
куб.см. робочий об'єм
158
Нм, Крутний момент при 3,000 об/хв
690
мм - висота сидіння
290
км, запас ходу
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.