loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW R 18.

ВІДЧУТТЯ СВОБОДИ.

Новий R 18 – це концентрація всіх напрацювань за всю історію компанії. У ньому зійшлися опозитний двигун, карданний вал, який розташувався у всіх на виду і каплевідний бак. Останній, забарвлений в шикарний чорний колір, трохи розбавлений білими подвійними цировка. Круїзер R 18 можна сміливо називати серцем компанії BMW.

ДИЗАЙН R 18

Стиль – це головне

Сувора класика у всьому: в зовнішньому вигляді, в звучанні, в емоціях від управління. BMW здатний вразити всі органи чуття.

R 18 First Edition

R 18

Істинний круїзер

Для будь-якого мотоцикла, важливим технічним елементом є двигун. У випадку з BMW R 18, мотор став ще і основним дизайнерським елементом. У 1930-х роках, така модель, як BMW R 5 не знала собі рівних і вражала своїм зовнішнім виглядом. Новий R 18 повністю повторює легенду таким же низьким, довгим силуетом мотора каплевидної форми.

ВІДЧУЙТЕ ЗВУК НОВОГО R 18

Старт

BMW R 18 пропонує своїм майбутнім власникам нескінченні варіанти для кастомізації. Це стосується форми керма, крил, розміру коліс. Виробництво опозитних моторів ми вважаємо безпрограшною концепцією, яка підтверджує цей статус протягом століть. І ось найбільший опозитний двигун за всю історію існування компанії, демонстративно розмістився на моделі R 18:

  • Обсяг – 1802 см куб
  • Крутний момент – 158 Ньютон-метрів
  • Потужність – 91 к.с.

Низькообертовий звір, який завжди знаходиться під контролем у свого приборкувача.

1802
куб. см - об'єм
158
Нм, Крутний момент при 3,000 об/хв
690
мм - висота сидіння
290
км, запас ходу

ПРАВИЛЬНИЙ ШЛЯХ – ВАШ ШЛЯХ

#soulfuel – це наша пристрасть до мотоциклів та їзді на них. Ми – велика родина з єдиними цінностями. А ви з нами?

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.