loader
Меню

СЕРВІС BMW MOTORRAD.

ДОСКОНАЛІСТЬ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ.

Сервіс BMW Motorrad є синонімом професіоналізму та якості, аж до дрібниць. Незалежно від того, чи належить вам пройти сервісне обслуговування, діагностику мотоцикла або ремонтні роботи, ви можете покластися на найвищий рівень кваліфікації наших механіків та преміальну якість оригінальних запасних частин BMW Motorrad. Ми подбаємо абсолютно про все, що пов'язано з вашим мотоциклом – завдяки цьому як його динамічні характеристики, так і залишкова вартість залишатимуться на стабільно високому рівні довгі роки. І, безсумнівно, на такому ж високому рівні залишиться й задоволення, яке ви будете отримувати за кермом вашого друга.

Досвід – наш головний інструмент.

Комплексні програми професійної підготовки гарантують, що в розпорядженні наших співробітників завжди будуть найсучасніші ноу-хау – незалежно від того, чи йде мова про традиційний механічний ремонт або застосуванні високотехнологічних методів електронної діагностики. Наші механіки відрізняються високою кваліфікацією і чудовим розумінням особливостей техніки BMW. Саме завдяки їх досвіду і професійних знань сервіс BMW Motorrad знаходиться на настільки неперевершеному рівні.

Обслуговування гальм BMW Motorrad.

Ви ніколи не знаєте, що знаходиться за наступним рогом. І тому ваші гальма повинні бути у відмінній формі в будь-який час. Ми підготували механіків, які перевірять ваші гальма. Тому ви можете покластися на свій байк на всі 100. І завжди мати необхідні резерви. Що б не сталося.

Обслуговування акумулятора BMW Motorrad.

Після довгої зими або перерви в кілька тижнів проблеми можуть застати вас в самий непідходящий момент. Ось чому професіонали нашого сервісу сумлінно перевірять ваш акумулятор і при необхідності замінять його. Так що ваш мотоцикл буде завжди готовий до роботи. Без усяких «але».

Обслуговування повітряного фільтра BMW Motorrad.

Наші механіки знають: тільки двигун, який дихає, здатний забезпечити повну працездатність. Ось чому ми рекомендуємо своєчасно міняти повітряний фільтр вашого мотоцикли. Оригінальні запчастини BMW Motorrad збільшують термін служби двигуна і гарантують вам задоволення від їзди. Незалежно від того, відправляєтеся ви на гоночний трек або на край світу.

Перевірка після закінчення гарантійного терміну BMW Motorrad.

Ніщо не дратує більше, ніж проблема, виявлена занадто пізно. Ось чому ми зателефонуємо вам незадовго до закінчення терміну дії вашої гарантії і здійснимо повну перевірку мотоцикла. Абсолютно безкоштовно. Для максимального збереження і безпеки, дозволяючи вам зосередитися тільки на одному: наступному повороті.

Обслуговування свічок запалювання BMW Motorrad.

Ваш двигун не має потреби в будь-яких експериментах. Ось чому наші механіки використовують тільки оригінальні свічки запалювання BMW Motorrad. Для оптимізації робочих характеристик і низької витрати в будь-яких умовах. Ваша наступна подорож чекає вас.

Мастильно-заправні роботи BMW Motorrad.

Ми знаємо, що потрібно вашому мотоциклу: краще масло і правильні фільтри. Тому що тільки з цією комбінацією ви зможете отримати максимальну віддачу від свого двигуна. Тому ваш мотоцикл буде працювати як новий навіть після сотень тисяч кілометрів.

Огляд BMW Motorrad.

Наші механіки знають, що важливо. Тому що вони самі є досвідченими мотоциклістами і знають всі наші мотоцикли від і до. Завдяки своєму ентузіазму і правильним оригінальним запчастинам BMW Motorrad, вони миттєво доведуть ваш мотоцикл до бездоганного стану. Тому ніщо не стоїть між вами і вашою наступною подорожжю. Куди б Ви не вирушили.

Сезонний огляд BMW Motorrad.

Все повинно бути в порядку до першій поїздці в році. І ми маємо на увазі дійсно все. Ось чому при сезонному огляді ми перевіряємо кожну деталь. У відповідності із суворим регламентом BMW, використовуючи найсучасніші технології. Завдяки досвіду наших професійних механіків, ви почнете новий сезон без турбот.

Сервісний партнер BMW поруч з вами.

Ми готові прийти до вас на допомогу в будь-який момент, де б ви не знаходилися. Відвідайте наш сервісний центр BMW Motorrad і скористайтеся однією з актуальних спеціальних пропозицій сервісного обслуговування.

Контакти
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.