loader
Меню

Колекція Ride

System 7 Carbon

ШОЛОМ SYSTEM 7 CARBON.

НОВИЙ СТАНДАРТ.

Ми раді представити вам System 7 Carbon - шолом, який переверне уявлення про комфорт і безпеку. Створений з легкого і надзвичайно міцного вуглепластика, він неймовірно міцний і легкий. Продумана аеродинаміка та вентиляція, подвійний визор і висувна сонцезахисна шторка забезпечать максимальний комфорт в будь-якій поїздці, а інтегрована комунікаційна система дозволить завжди залишатися на зв'язку.

ЗНІМНА СЕКЦІЯ ПІДБОРІДДЯ

Два шолома в одному. Просто унікальний.

Ваш шлях - ваша свобода. Шолом не повинен вас обмежувати ні в чому. Ось чому шолом System 7 Carbon ви можете легко і просто перетворити у відкритий шолом без використання будь-яких інструментів - треба лише розстебнути дві кнопки на захисті підборіддя. Причому сонцезахисний висувний визор і система комунікації ідеально працюють і в такому варіанті. По суті, з шоломом System 7 Carbon ви отримуєте два шолома в одному - і кожен з них відповідає найсуворішим стандартам безпеки.

ОБОЛОНКА ШОЛОМА ЗІ 100% КАРБОНУ

Легше, безпечніше, спортивніше.

Для виготовлення зовнішньої оболонки шолома ми не розглядали інших видів сировини: тільки вуглецеве волокно. Адже це не просто найлегший і міцний матеріал: з вуглепластиком BMW пов'язують давні традиції. Використовуючи весь свій досвід і унікальні технології, отримані при розробці автомобілів BMW i, ми змогли ще сильніше зменшити вагу оболонки шолома. Вона на 25% легше в порівнянні з іншими карбоновими шоломами - і при цьому ще міцніше.

ОПТИМІЗОВАНА АЕРОДИНАМІКА

Обтічний і тихий.

Відчувайте зустрічний вітер - але тільки настільки, наскільки це потрібно. Шолом System 7 Carbon відрізняється неймовірно продуманою аеродинамікою. Це один з найбільш тихих шоломів на ринку. І при цьому - з чудовою вентиляцією. А завдяки параллелограмному механізму відкривання нижньої частини шолома, він дуже компактний навіть у відкритому стані.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

1/1

ВСІ ОСОБЛИВОСТІ КОРОТКО

1/1

Повністю карбонова оболонка

Низький вага, оптимальна жорсткість і ідеальна амортизація забезпечують максимальну безпеку.

Оптимізована аеродинаміка

Аеродинаміка та аероакустика на найвищому рівні. Завдяки цьому System 7 Carbon - це один з найбільш тихих складних шоломів на ринку.

Розширене поле зору

Більший кут огляду - в порівнянні з його попередником - забезпечує поліпшену видимість і безпеку на мотоциклі. Навіть при погляді через плече.

Знімна секція підборіддя

System 7 Carbon можна перетворити в повноцінний відкритий шолом без будь-яких інструментів. Для цього просто розблокуйте дві кнопки.

Вбудований сонцезахисний визор

Легкий у використанні слайдер робить сонцезахисні окуляри зайвими. Для захисту від сонця саме тоді, коли вам це потрібно.

Мала вага шолома

System 7 Carbon важить всього лише 1580 г з маленькою оболонкою. Це дуже мало для шолома-модуляру: для меншої втоми і більшого комфорту навіть при носінні протягом тривалого часу.

ЗВ'ЯЗОК BLUETOOTH

Залишайтеся на зв'язку.

Опціональна система зв'язку BMW Motorrad уможливлює практично все: Спілкуйтеся з вашим пасажиром, користуйтеся мобільним телефоном, MP3-плеєром або навігатором BMW Motorrad. Ви можете підключити до трьох пристроїв одночасно, що дозволяє вести розмови по телефону, слухати музику і завжди рухатися по правильному маршруту. І все це - не відриваючи погляду від дороги. Ємність літій-полімерного акумулятора збільшилася: тепер без підзарядки системою зв'язку можна користуватися до 24 годин. А управляється вона як і раніше за допомогою чотирьох кнопок, розташованих прямо на шоломі.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Дилер BMW Motorrad поруч з вами.

Оригінальне екіпірування BMW Motorrad зробить вашу наступну поїздку унікальною.

Контакти

C.A.R.E.

C.A.R.E. позначає «концепцію вдосконаленого обладнання для мотоциклістів». Ця концепція втілює нашу прихильність безпеки, інновацій, комфорту і якості.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.