loader
Меню

ПОРАДИ.

ДЛЯ ЩЕ БІЛЬШОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЇЗДИ НА МОТОЦИКЛІ.

BMW сконструйований для отримання максимально можливого задоволення від їзди. За щоденного маршруту на роботу або для більш тривалих поїздок. Технологія і якість роблять цей мотоцикл справжнім компаньйоном на багато тисяч миль. Щоб задоволення від їзди тривало якомога довше, ми зібрали для вас кілька рекомендацій.

ПЕРЕД КОЖНОЮ ПОДОРОЖЖЮ

Тут ви можете знайти кілька невеликих підказок, які допоможуть вам насолоджуватися їздою на вашому BMW якомога довше. Зрештою, це дорога техніка. Це означає, що ретельний догляд важливий для тривалої і бездоганної роботи.

Невелика перевірка завжди до речі.

Освітлення

Перед кожною подорожжю перевірте ближнє світло, дальнє світло, задні вогні і стоп-сигнали. Ми встановлюємо деталі тільки найвищої якості і при кожному обслуговуванні перевіряємо, щоб вони працювали бездоганно. Але про всяк випадок, просто перевірте їх.

Воздух

Правильний тиск в шинах є однією з найважливіших основ бездоганною їзди. З ножним міні-насосом BMW Motorrad ви можете перевірити тиск і відрегулювати його відповідно до ваших навантаженнями і стилем їзди. Правильні значення вказані в інструкції з експлуатації.

Масло

Масло змащує двигун і забезпечує його безперебійну роботу. Але в цей же час масло охолоджує його і зберігає його ідеальну робочу температуру. Оригінальне моторне масло BMW ADVANTEC налаштоване на відповідність високим вимогам високопродуктивних двигунів BMW Motorrad. Завдяки унікальній формулі, оригінальне моторне масло ADVANTEC від BMW гарантує, що ваш байк буде працювати довго і без перебоїв. Тому завжди стежте за тим, щоб в двигуні, коробці передач і трансмісії була необхідна кількість масла. Занадто велика кількість масла може мати негативний вплив, так як тиск масла в двигуні розраховане на певну його кількість.

Важелі

Ваші руки керують зчепленням і гальмом, а ноги - гальмом і перемиканням передач. Таким чином, всі чотири важеля повинні працювати бездоганно. Особливо, оскільки ножні важелі часто регулюються самі. У той час як регульовані важелі багатьох наших моделей роблять щоденну їзду ще більш приємною. Якщо ви згодні тільки на краще, то деталі HP від BMW Motorrad - це правильний вибір. Високоякісні деталі з карбону, титану і алюмінію роблять кожен мотоцикл воістину унікальним.

Оснащення

Ваш одяг, звичайно, залежить від погоди. Але завжди потрібно думати і про безпеку. BMW Motorrad Ride & Style пропонує широкий асортимент функціональної і стильного одягу, а також аксесуари для забезпечення безпеки при будь-якій погоді. Щоб захистити і підготувати байк до будь-яких погодних умов, ми пропонуємо оригінальні продукти по догляду від BMW. Слід також враховувати, що навіть найкращий догляд не зупиняє процес старіння: захисні елементи та оболонки шолома з часом стають крихкими, мають тенденцію ламатися і втрачати свою захисну функцію. Шкіра і функціональний одяг також вимагають догляду: для довготривалої повітропроникності.

Самоперевірка

Для максимального задоволення від їзди ви теж повинні бути в формі. Тому що тільки тоді, коли ви будете здорові і врівноважені, ви будете отримувати задоволення від свого байка. Просто зберігайте ясність мислення, вирушаючи в дорогу.

Контроль погодних умов

Адаптируйте свой стиль езды к погоде. Имейте в виду, что не только вы, но и ваш двигатель и шины требуют определенной рабочей температуры для оптимальной работы. Что касается одежды: вам должно быть не слишком холодно, но и не слишком жарко. Обратите внимание не только на ветер, но и на защиту от падения.

Перевірка маршруту

Знання дорожньої ситуації на вашому маршруті дійсно допомагає розслабитися. Це також дозволяє вам розпланувати час, необхідний для вашої подорожі. Від моделі початкового рівня до позашляховика - за допомогою навігаторів BMW Motorrad ви завжди зможете надійно дістатися до пункту призначення.

В ДОРОЗІ

Мотоцикли BMW особливо добре підготовлені до тривалої подорожі. Завдяки своїй ергономіці, вони можуть легко подорожувати на багато тисяч кілометрів. Крім того, всі спроектовано та виготовлено для забезпечення безперервної роботи. Незліченні рішення для багажу пропонують вам можливості транспортування ваших речей в кожній моделі. Тим не менш, ви завжди повинні перевіряти, що все надійно встановлено, тому що на ваш багаж діє сила, що залежить від дорожнього покриття і стилю їзди. Ось ще кілька порад, перш ніж ми зможемо сказати: «Щасливих подорожей!»

Щоб кожна подорож була самою барвистою.

Зберігання багажу

Чим менше у вас багажу, тим ви вільніше. Особливо на мотоциклі. Залежно від того, де знаходиться байк, вам завжди потрібно забирати свій багаж в намет або номер. Ваш багаж повинен бути добре упакований. Оригінальні аксесуари BMW Motorrad пропонують широкий асортимент рішень для зберігання багажу: бічні кофри, сумки на бак, топкейси або навіть багажні згортки - майже всі вони абсолютно водонепроникні і призначені спеціально для вашого BMW. Завжди кладіть важкий багаж знизу. Таким чином, він буде мінімально впливати на їзду. Але завжди адаптуйте свій стиль їзди до навантаження.

Планування маршруту

Плануйте ретельно і отримуйте задоволення від їзди: під час подорожі ваші очі завжди повинні дивитися на дорогу. Тому дуже важливо отримувати необхідну інформацію швидко і безпечно. Наші компактні пристрої з GPS-навігацією або сумка на бак з прозорим карманом для карти надають в цьому цінну допомогу. І, звичайно ж, при плануванні маршруту ви повинні думати про запас ходу - як в плані бензину, так і власного харчування.

Гальма

Коли мова заходить про силу і витривалість, кожна людина індивідуальна. Байк подарує вам відчутне і інтенсивне задоволення від їзди, з урахуванням того, що для управління їм слід докласти більше зусиль, ніж для управління автомобілем. І тому запаси закінчуються швидше: знижується концентрація, сповільнюється реакція, і зростає небезпека виникнення неконтрольованої ситуації, аж до «мікросна». Тому завжди робіть достатні перерви, особливо в тривалих поїздках.

Сервісна мережа

Підвищена безпека на всіх маршрутах: наша всеохоплююча сервісна мережа включає 80 країн з 1200 адресами. При цьому до 2020-го року у нас вже буде більше 1500 роздрібних торговців. Всю міжнародну інформацію - зокрема про мобільний службі BMW - можна знайти в бортовий літературі BMW. Є також брошура для зарубіжних поїздок.

Мобільна служба

Надійність наших мотоциклів має першорядне значення. У разі поломки вам допоможе мобільна служба. BMW - єдиний виробник, що пропонує свої власні телефонні служби в багатьох країнах: кваліфіковані фахівці зі всебічними експертними знаннями знову повернуть ваш мотоцикл в робочий стан. Перебуваючи за кордоном, завжди телефонуйте в мобільну службу країни перебування для швидкої та ефективної допомоги. Інформація буде записана, і будуть негайно вжиті всі наступні дії. Центр управління мобільною службою координує ваше запитання і як можна більше допомагає вам по телефону. Якщо вам потрібна термінова допомога, ми направимо вам найближчий автомобіль технічної допомоги BMW. Номер телефону мобільного служби у вашій країні можна знайти в нашому телефонному довіднику.

ДО НАСТАННЯ ЗИМИ

Поверхні BMW мають дуже якісну обробку. Будь то забарвлені або оброблені матеріали або метали - ми використовуємо вироби тільки найвищої якості. Проте, дорожня сіль, вологість і температура можуть негативно позначитися на будь-якому матеріалі. Якщо ви хочете поставити свій мотоцикл на зберігання, то зберігайте його в теплому і сухому місці, як мінімум в сухому. У той же час необхідно забезпечити достатню циркуляцію повітря під чохлом. В іншому випадку існує небезпека утворення вологи, що призводить до корозії. Якщо ви хочете бути повністю впевнені, використовуйте легке масло, таке як блиск для велосипеда (прозоре червоне масло в розпилювачі) - злегка розпорошите його на байк. Металеві поверхні, зокрема, будуть таким чином краще захищені від корозії. Перед початком сезону ми рекомендуємо помити байк теплою водою з невеликою кількістю миючого засобу і м'якою ганчіркою. І, звичайно ж, ваш партнер BMW Motorrad може дати вам ще кілька порад.

Завжди будьте добре підготовлені.

Очистка

Після зимових прогулянок регулярно змивайте сольові відкладення і робіть більш ретельний догляд відповідними засобами. Використовуйте очищувач високого тиску, м'яко наносячи його на байк, але не направляйте струмінь безпосередньо на впускний канал і підшипник. І, звичайно, ви можете придбати засоби по догляду у нас. Від чистки до полірування: оригінальні засоби по догляду BMW забезпечують відмінний догляд за вашим байком.

Зменшення навантаження на раму

Взимку ми рекомендуємо ставити мотоцикл на центральну підніжку, щоб не напружувати шини і пружинні елементи протягом періоду простою в зимовий час. Щоб уникнути плям контакту шини, час від часу переміщайте свій BMW. Для цього буде достатньо найменшого простору.

Зарядка акумулятора

Якщо ваш мотоцикл не їздив протягом тривалого часу, акумулятор розряджається. У минулому байкерам доводилося знімати акумулятор і забирати її свої теплі квартири, щоб перед початком сезону завчасно зарядити його. Сьогодні є відмінні пристрої для підтримки заряду, які можна підключати до акумулятора без необхідності знімати його. Такі пристрої, як зарядний пристрій BMW Motorrad. Воно практично, якщо у вас є доступ до розетки.

Робочі матеріали

Синтетичні масла BMW не тільки дуже стійкі в роботі, але також витримують випробування часом в періоди простою. При невеликому розігріві вони будуть працювати бездоганно навіть після зимового періоду. Особливо рекомендуються оригінальні моторні масла BMW AVVANTEC і BMW Expert Line, які ідеально підходять для двигуна вашого BMW Motorrad. Металеві паливні баки ми рекомендуємо заправляти перед простоєм, так як в противному випадку бак може заіржавіти всередині через конденсації вологи. Для пластикових баків це не проблема. В мотоциклах з карбюратором ви повинні від'єднати кабель, що подає, який знаходиться між баком і карбюратором, і дати паливу витекти з карбюратора, щоб запобігти затвердіння. Для сучасних інжекторних двигунів - як показують всі моделі BMW Motorrad - цей захід не потрібен.

Сервісний партнер BMW поруч з вами.

Ми знаходимося там, де вам потрібно і коли вам це потрібно. Завітайте до нашого сервісного центру BMW і скористайтеся нашими пропозиціями по обслуговуванню.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.