loader
Меню

ЗИМОВЕ ЗБЕРІГАННЯ.

ЗИМА БЛИЗЬКО. БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО НЕЇ.

З 1.10.2022 року по 31.03.2023 року скористуйтесь послугою сезонного зберігання Вашого мотоцикла від «АВТ Баварія Київ» лише за 1050 грн.* за місяць та отримайте можливість придбати додаткові послуги зі знижкою до 50%. Кількість парко-місць обмежена!

Зимове зберігання BMW Motorrad.

Ваш мотоцикл дарував Вам задоволення від кожної поїздки протягом сезону – настав час попіклуватись про нього! Скористуйтесь послугами сезонного зберігання офіційного сервісу BMW Motorrad та будьте впевнені, що наступного року Ваш мотоцикл знову буде готовий до будь-яких пригод. 

Сезонне зберігання в офіційного дилера BMW Motorrad – це кваліфікований персонал, оригінальні запасні частини та витратні матеріали. А також запорука того, що вже в перші теплі дні Ви відправитесь назустріч новим відкриттям за кермом свого улюбленого мотоцикла. 

До пакету послуг сезонного зберігання входять:

  • зберігання в закритому, опалюваному приміщенні;
  • регулярна підзарядка акумулятора;
  • змащування ланцюга мотоцикла;
  • миття перед видачею.

Вартість сезонного зберігання мотоцикла - 1050 грн.* 

з ПДВ за 1 календарний місяць, за умови мінімального терміну зберігання мотоциклу 3 місяці.

Зверніть увагу!

За умови зберігання мотоцикла більше 4-ох місяців - присадка для палива в паливний бак (83192460609) - за спеціальною ціною - 1,2 грн.!

 

Крім того, разом з пакетом послуг сезонного зберігання Ви можете замовити наступні послуги зі знижками**:

  • 50% на послуги з діагностики ходової частини, зчитування/затирання кодів помилок та підзарядку акумуляторної батареї під час тестування мотоцикла;***
  • 15% на всі замовлені роботи (крім зазначених вище);
  • 20% на послуги з встановлення додаткового обладнання;
  • 15% на запасні частини;
  • 15% на додаткове обладнання. 

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

* При оплаті пакету за неповний календарний місяць вартість послуг зменшується пропорційно кількості фактично використаних днів. До пакету послуг з сезонного зберігання мотоцикла також входять наступні роботи:

мийка мотоциклу при прийомі мотоцикла на зберігання (0011459.001), мийка мотоциклу після зберігання мотоцикла перед видачею клієнту (0011459.001), чистка деталей мотоциклу під час мийки (0011469.011), змащення ланцюга мотоциклу (3383500A), підзарядка акумуляторної батареї під час зберігання мотоциклу (6121523B), контрольна поїздка після зберігання мотоцикла перед видачею клієнту (0099008). Вартість кожної послуги становить 1,20 грн. з ПДВ.

** Мінімальний термін зберігання мотоцикла 3 місяці.  Мотоцикли на зберігання приймаються з повним паливним баком.

*** Перевірка мотоцикла за допомогою діагностичної системи BMW Motorrad виконується з обов’язковим процесом підзарядки АКБ мотоцикла.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.