loader
Меню

ЗИМОВЕ ЗБЕРІГАННЯ.

ЗИМА БЛИЗЬКО. БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО НЕЇ.

З 1.10.2023 року по 31.03.2024 року скористуйтесь послугою сезонного зберігання Вашого мотоциклу BMW від «АВТ Баварія Київ» за спеціальною вартістю 1300 грн. за місяць* та отримайте можливість придбати додаткові послуги зі знижкою до 50%. Кількість парко-місць обмежена!

Зимове зберігання BMW Motorrad.

Ваш мотоцикл дарував Вам задоволення від кожної поїздки протягом сезону – настав час попіклуватись про нього! Скористуйтесь послугами сезонного зберігання офіційного сервісу BMW Motorrad та будьте впевнені, що наступного року Ваш мотоцикл знову буде готовий до будь-яких пригод. 

Сезонне зберігання в офіційного дилера BMW Motorrad – це кваліфікований персонал, оригінальні запасні частини та витратні матеріали. А також запорука того, що вже в перші теплі дні Ви відправитесь назустріч новим відкриттям за кермом свого улюбленого мотоцикла. 

До пакету послуг сезонного зберігання входять:

  • зберігання в закритому, опалюваному приміщенні;
  • регулярна підзарядка акумулятора;
  • змащування ланцюга мотоцикла;
  • миття перед прийманням та видачею.

Спеціальна вартість сезонного зберігання мотоцикла - 1300 грн.* 

з ПДВ за 1 календарний місяць, за умови терміну зберігання мотоциклу від 5 місяців.
Якщо термін зберігання менше 5 місяців, регулярна вартість сезонного зберігання мотоцикла становить 1800 грн. з ПДВ за 1 календарний місяць.

Зверніть увагу!

За умови зберігання мотоцикла від 5 місяців - присадка для палива в паливний бак (83192460609) - за спеціальною ціною - 1,2 грн.!

 

Крім того, разом з пакетом послуг сезонного зберігання Ви можете замовити наступні послуги зі знижками**:

  • 50% на послуги з діагностики ходової частини, зчитування/затирання кодів помилок та підзарядку акумуляторної батареї під час тестування мотоциклу;***
  • 15% на всі замовлені роботи (крім зазначених вище);
  • 15% на запасні частини;
  • 15% на додаткове обладнання;
  • 20% на послуги з встановлення додаткового обладнання. 

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

* Мінімальний термін зберігання мотоцикла за спеціальною вартістю складає 5 місяців. При оплаті пакету за неповний календарний місяць вартість послуг зменшується пропорційно кількості фактично використаних днів. Мотоцикли на зберігання приймаються з повним паливним баком. 

** До пакету послуг з сезонного зберігання мотоцикла також входять наступні роботи:

мийка мотоциклу при прийомі мотоциклу на зберігання (0011459.001), мийка мотоциклу після зберігання мотоцикла перед видачею клієнту (0011459.001), чистка деталей мотоциклу під час мийки (0011469.011), змащення ланцюга мотоциклу (3383500A), підзарядка акумуляторної батареї під час зберігання мотоциклу (6121523B), контрольна поїздка після зберігання мотоцикла перед видачею клієнту (0099008). Вартість кожної послуги становить 1,20 грн. з ПДВ.

*** Перевірка мотоцикла за допомогою діагностичної системи BMW Motorrad виконується з обов’язковим процесом підзарядки АКБ мотоцикла.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.