loader
Меню

НІ ДНЯ БЕЗ ПРИГОД.

Ваші пригоди починаються тут і зараз.

Кожен день. Жоден день не схожий на інший. Кожен день – пригода. Саме це і є проект «Ні дня без пригод», і G 310 GS – ваш ідеальний компаньйон. G 310 GS став нашим сюрпризом для двох південноафриканських авантюристів і завдяки йому в їх житті тепер не буде ні дня без пригод. Дізнайтеся, які почуття у них викликав G 310 GS і як ви можете взяти участь в проекті «Ні дня без пригод».

Ви спонтанні і жадаєте пригод?

Потім приєднуйтесь до проекту «Ні дня без пригод». Просто поділіться з нами ідеєю пригоди, назустріч якої ви завжди мріяли відправитися. Ми виберемо найкращі пропозиції і створимо список проекту «Ні дня без пригод» – ідеальне джерело натхнення для пригод на G 310 GS. Але це ще не все – якщо ваша ідея набере найбільше голосів, ми допоможемо вам втілити її в життя.

ЕПІЗОД 1. ВІДКРИЙ В СОБІ ПЕРВІСНУ СИЛУ

Уявіть собі, що повернувшись з ранкової пробіжки, ви знаходите у двері свого будинку G 310 GS, а на ньому записка з вашим ім'ям і закликом: «Відкрий в собі первісну силу». Саме так і сталося з Фатувані. Він здивувався, але прийняв кинутий виклик і відправився назустріч дням, наповненим пригодами. Нижче ви побачите, що він пережив.

1/1
«
Для мене важлива нова обстановка, нові враження. Вони і складають моє «я».
Фатувані Мухелі
»

ЕПІЗОД 2. ЗРОБИ ЩОСЬ, ЧОГО ТИ НІКОЛИ РАНІШЕ НЕ РОБИВ.

Бред зазвичай не чекає, поки пригоди прийдуть до нього. Він сам наповнює своє життя новими враженнями. Одного разу він подивився у вікно і побачив в саду перед своїм будинком G 310 GS. До нього була прикріплена записка з його ім'ям і заклик: «Зроби те, чого ти ніколи раніше не робив». А сьогодні проект «Ні дня без пригод» додає різноманітності в його життя і Бред відправляється назустріч пригодам без коливань.

1/1
«
Життя – це подорож. Часом вона буває виснажливою. Але те, скільки у вашому житті буде миттєвостей, від яких захоплює подих, залежить тільки від вас.
Бред Клінсміт
»

ПРИЙМІТЬ УЧАСТЬ ЗАРАЗ

Запропонуйте ідею пригоди.

Жага пригод.

Кожен день з G 310 GS.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Підходящі мотоцикли.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.