loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW M 1000 RR

МЧИТЬ, ЯК НІХТО ІНШИЙ

Для всіх, хто живе пристрастю та готовий приймати виклики. Для всіх тих, хто відмовляється поступитися жодним міліметром чи мілісекундою: BMW M RR - це супербайк, створений для перегонів. Він був розроблявся в аеродинамічній трубі та вдосконалювався на трасі. Його оптимізована аеродинаміка та вуглецевий матеріал забезпечують значно вищу максимальну швидкість - 314 км/год. Його двигун і шасі залишаються такими ж потужними і точними, як і раніше. M RR означає абсолютну продуктивність і ексклюзивність до найдрібніших деталей. Справжній М.

Навіть тут є оновлення: наша підтримка BMW Motorrad Motorsport - просто: #NeverStopChallenging.

ІДЕАЛЬНА ВЗАЄМОДІЯ ОСНОВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

До нових досягнень!

Оптимізовані передній та бічні оптічники виготовлені з карбону, щоб забезпечити більшу продуктивність та збільшити максимальну швидкість на 8 км/год. Крім того, нова аеродинаміка полегшує навантаження на райдера, зменшуючи притискну силу вітру: для тривалої, швидкої, цілеспрямованої їзди. З іншого боку, нещодавно розроблені вінглети M з карбону збільшують притискну силу на передньому колесі до 6,3 кг - навіть при нахилі. І вони забезпечують 22,6 кг притискної сили на швидкості 300 км/год, надаючи райдеру більше впевненості під час екстремальних нахилів і на високих швидкостях проходження поворотів.

Скористайтеся силою вітру

Гальмівні повітроводи M та опціональні накладки M Aero були розроблені у співпраці з експертами BMW Motorsport. Гальмівні повітроводи M безпосередньо вбудовані в нове крило переднього колеса, форма якого була змінена для покращення обтічності навколо вилки та гальмівних супортів. Гальмівні повітроводи M, які вперше використовуються у серійному мотоциклі, знижують температуру гальмівних супортів. Накладки M Aero, також виготовлені з карбону, зменшують турбулентність біля переднього колеса та розкривають увесь потенціал вашого мотоцикла на довгих прямих на швидкості понад 250 км/год.

212
к.с. (156 кВт) при 14 500 об/хв
314
км / год - максимальна швидкість
192
кг, вага без навантаження за стандартом DIN
113
Нм при 11 000 об/хв, макс. крутний момент
Чотирициліндровий чотиритактний рядний двигун з рідинно/масляним охолодженням та BMW ShiftCam

Коли важливий кожен міліметр - і в двигуні теж

Двигун M RR має максимальну швидкість обертання 15100 об/хв і відмінно зарекомендував себе в WSBK. Тут міліметри вирішують все, ось лише деякі з переваг: впускні канали, повністю виготовлені на верстаті з ЧПУ; легкі ковані поршні з удосконаленими поршневими кільцями, які значно зменшують витрату мастила; вузькі і легкі коромисла; титанові клапани; оптимізовані розподільні вали; титановий шатун Pankl, який на 340 г легше, ніж у S 1000 RR. Крім того, технологія BMW ShiftCam для зміни фаз газорозподілу і підйому клапанів. А також система впуску з більш короткими каналами, яка покращує впорскування на високих швидкостях.

Чітка реакція у відповідь

Бездоганне відчуття коліс та захоплююча точність. В основі шасі алюмінієва рама з перевернутою вилкою і центральним телескопічним амортизатором з кінематикою Full Floater Pro. Послідовно і безкомпромісно спрямоване на досягнення найкращих гоночних результатів - це шасі порадує всіх адреналінових перфекціоністів, і на дорозі теж.

Висока продуктивність

Справжнього переможця відрізняє вміння реалізувати свій потенціал в ідеальний момент з точністю до мілісекунди: система M RR Launch Control забезпечує ідеальний старт гонки, а система Pit Lane Limiter знає, коли потрібно контролювати потужність. Асистент перемикання передач Pro допомагає швидко перемикати передачі, без використання зчеплення для кожного перемикання. Крім того, загалом 7 режимів їзди, два налаштування характеристики дросельної заслінки та три варіанти налаштування антипробуксовочної системи при гальмуванні двигуном дозволяють оптимально адаптувати мотоцикл до вимог траси. Все легко читається на 6,5-дюймовому TFT-дисплеї.

Старт

Безкомпромісне прискорення - тільки навпаки

Після року використання в WorldSBK і на гоночних треках по всьому світу, про гальма М все ще можна з упевненістю сказати, що вони кращі в своєму класі. Насправді навіть ще кращі. Нещодавно розроблені гальмівні повітроводи M охолоджують гальмівні супорти на 10 градусів під час гонок, в залежності від траси - для ще більшої ефективності. Гальма M були і залишаються абсолютним еталоном

ВИГЛЯД ПЕРЕМОЖЦЯ

Дві версії, одна мета: чиста ефективність

M RR доступний у двох версіях: базовий варіант та M RR з пакетом опцій M Competition. Кожен M RR розроблений з однією чіткою метою: перемога. І це саме те, що прагнуть обидва варіанти, з абсолютною самовідданістю та мотивацією.

Light white/M Motorsport

Базовий варіант M RR - це супербайк, омологований для мотоспорту. Він має все необхідне для швидкої їзди, що робить його ідеальним для гоночних команд.

Black storm metallic/M Motorsport

Більше продуктивності, більше ексклюзивності - що ще потрібно: M RR з пакетом M Competition. Естетика та ексклюзивність поєднуються з безкомпромісними гоночними технологіями.

Справжня досконалість

Передня частина була аеродинамічно оптимізована і має карбоновий обтічник з помітною структурою та смуги в стилі M, демонструючи прагнення до перемоги до найдрібніших деталей. А новий дизайн задньої частини робить M RR ще більш динамічним. Кронштейн номерного знаку з інтегрованою підсвіткою також став ще більш компактним.

ЩЕ БІЛЬШЕ ПЕРЕГОНІВ

Пакет M Competition

Перегони поєднуються з естетикою: пакет M Competition включає в себе M GPS Laptrigger та код активації, накладки для переднього колеса M Aero, анодований маятник зі зменшеною на 220 г вагою, а також ланцюг M Endurance з DLC-покриттям, який не потребує обслуговування. Також доступні: пакет M Carbon із високоякісних карбонових деталей вкритих прозорим лаком, пакет фрезерованих деталей M з новою полегшеною на 150 г підніжкою M, а також карбонова накладка для пасажирського сидіння або пакет опцій для пасажира.

Більше аксесуарів для спорту

Широкі можливості спеціального обладнання та оригінальні аксесуари BMW Motorrad дозволяють ще більше вдосконалити ваш M RR, точно пристосувавши його до ваших вимог або маршруту. Наприклад, накладка на сидіння M Carbon може бути використана для розміщення GPS-миші або екшн-камери. Крім того, пакет M Competition включає в себе систему підніжок M, яка має 6 варіантів регулювання і допомагає вам досягти справжнього спортивного стилю їзди. Так само, як і одномісне сидіння M Endurance, яке дозволяє водієві зберігати кращий контроль при глибокому нахилі.

ДО ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ

Коли гоночна траса - це саундтрек життя

Боротьба за перше місце. Гра міліметрів і мілісекунд. Ви готові викластися на повну - на трасі і на піт-лейн: BMW Motorrad Race Support допомагає гоночним командам і професіоналам у модифікації мотоциклів для підвищення їх продуктивності. Від комплектів для двигуна та електроніки до гоночної вихлопної системи та багато іншого.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЕФЕКТИВНОСТІ

BMW S 1000 RR

BMW S 1000 RR тепер ще більш сфокусований і точно орієнтований на чисту продуктивність. Розроблений на гоночній трасі - і для неї.

LEGO® Technic™ M 1000 RR

Тут також важлива кожна деталь: від повністю функціональної підвіски переднього колеса до допоміжної стійки. Модель для справжніх фанатів.

Захист поєднується зі стилем

Для досягнення високих результатів потрібен захист, комфорт і свобода рухів - наш індивідуальний костюм M Pro Race Comp.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.