loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

« ЧАС ЗАДАТИ
ТЕМП РАЗОМ »

Будьте першим, а не слідуйте за іншими

Разом нам вдасться зробити більше, аніж окремо. Станьте найкращою версією себе з усіх можливих. Тільки вам обирати свій шлях. Тепер кожен поворот, нахил більше не буде проблемою. Завжди рухайтесь вперед, незалежно від умов. Отримайте заряд натхнення від Вашої мужності, віри у свої сили та моєї незрівнянної потужної системи приводу. Реалізуймо інноваційні ідеї та впроваджуємо нові стандарти #SpiritOfGS разом.

BMW R 1300 GS

БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Безкомпромісний варіант, де все зроблено саме для вас. Яке положення для вас максимально комфортне – вище, нижче, у рівень з пасажиром? Полюбляєте подорожувати на самоті або ж потребуєте перевезти велику кількість багажу? Потрібно швидко подолати проміжок шляху або ж хочете відправитись у подорож з максимальним комфортом? Завдяки модульній концепції тільки вам вирішувати, як саме ваші бажання будуть виконані. Просто розкажіть, яким саме ви бачите власний комфорт. 

Готовий до будь-яких викликів

R 1300 GS Trophy

Оптимізований для спортивної їзди бездоріжжям.

До R 1300 GS

R 1300 GS Triple Black

Неперевершений комфорт та зручна універсальність.

До R 1300 GS Triple Black

R 1300 GS Option 719 Tramuntana

Безпомилково ексклюзивний і доступний з обладнанням преміум-класу для індивідуалістів.

До R 1300 GS Tramuntana

Упевненість у власних силах

Легкість, потужність та індивідуальність у ваших руках. З першої посадки можна відчути цю вражаючу легкість – під вами тільки 237 кг*. Реалізувати поставленні завдання доволі просто. Насолоджуйтесь чудовою їздою по бездоріжжю. На трасі – виключно максимальна точність та стабільність. Повний контроль над кожною дією – нахил, розгін або гальмування. Насолоджуйтесь незрівнянною легкістю їзди завдяки інноваційній конструкції шасі, покращеній задній рамі Monocoque, сучасним підвіскам EVO Telelever і EVO Paralever, зокрема, тут також встановлена нова система динамічного регулювання підвіски DSA. Висота мотоцикла також під вашим контролем.

*показники при спорядженій масі відповідно DIN

ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАГНЕ БІЛЬШОГО

Завжди залишайтесь попереду: ніколи не рухайтесь навпомацки – світлодіодна матрична фара дозволяє легко розгледіти, що саме знаходиться перед вами. Позаду кузову – тільки пройдений етап. Максимальний потенціал для вираження індивідуального стилю представлений на задній частині Monocoque. Можете бути на всі 100% впевнені у тому, що ви керуєте топовим мотоциклом класу Adventure. Він оснащується наступним стандартним обладнанням:

Переходьте на наступний рівень

Конструктори врахували кожну потенційну Вашу потребу, щоб забезпечити незрівнянний комфорт водіння. Прекрасної керованості вдалось досягти за рахунок сучасного Telelever. Завдяки GS Flyline з максимально точною лінією бака та сидіння гарантує незрівнянну свободу рухів, маневреність та дає можливість прийняти найбільш зручну для себе позицію. Великий набір ергономічних опцій дозволяє з легкістю долати шлях райдерам з різноманітними потребами. Побачити все навкруги з найкращого точного ракурсу можна за допомогою сучасної системи датчиків Riding Assistant.

Унікальний стиль GS

Пориньте у нові пригоди. Опція Keyless Ride дає можливість одразу заскочити на мотоцикл та почати рух. Вам гарантовано комфорт на стандартному сидінні, чию висоту можна коригувати з початкових 800 мм до 890. Просто активуйте покажчик повороту, який інтегровано у захист для рук, та починайте свій шлях. Кожен подоланий кілометр яскраво вказує на те, що під вами щось справді унікальне. Все доволі просто – щось дійсно величне не повинно бути недосяжним. Все по суті, нічого зайвого, щоб забезпечити максимальне задоволення та комфорт від їзди.

ФАКТИ ДЛЯ ШВИДКОГО СТАРТУ

145
к.с. (107 кВт), потужність при 7750 об/хв
149
Н · м - макс. крутний момент при 6500 об. / хв
1300
куб.см. робочий об'єм
237
кг, власна вага
Двоциліндровий чотиритактний опозитний двигун з повітряним/рідинним охолодженням

Більше ніяких перешкод

Під час руху тільки вам вирішувати. Невелика порада: претендуйте на більше, а мотоциклу залиште всі інші питання, як саме це буде досягнуте. Потужності двигуна у 145 к.с. та невеликої ваги цілком достатньо щоб виконати будь-яку забаганку. Насолоджуйтесь оригінальним характером інноваційного двигуна на будь-якій швидкості. Незрівнянна продуктивність та максимум контролю – на низьких швидкостях він буде працювати ще плавніше.

ЗВУК ВАШОЇ СВОБОДИ

Старт

УНІВЕРСАЛЬНІШИЙ, НІЖ БУДЬ-КОЛИ

Максимальна точність та лаконічність

Витончена естетика, максимально легкий паливний бак з алюмінію та якісний корпус – все це чудово продумано та якісно вмонтовано. Основа для безлічі можливостей – алюмінієвий литий підрамник. У комбінації з основною рамою традиційні литі колеса, а також чорна трансмісія, дозволяють утворити максимально глибоку темну нижню частину, яка знаходиться на контрасті з кузовом. Водієві гарантований чудовий огляд шляху попереду, адже передня частина має компактні розміри. Інновацією став дизайн фари у симетричному виконанні.

ДЛЯ НАЙВИБАГЛИВІШИХ РАЙДЕРІВ

Як часто ви прагнете більшого? Це найкращий спосіб отримати саме те, чого ви потребуєте? Ознайомтесь з можливостями індивідуалізації. Знайдіть необхідні елементи для задоволення Ваших потреб в асортименті BMW Motorrad. Також ви можете отримати унікальний мотоцикл з відповідною харизмою: Tramuntana – вражача унікальність та незрівнянність, GS Trophy – найкращий вибір для пересування по різним дорогам, Triple Black – максимальний комфорт та преміальний стиль.

Завжди досягає більшого

Бажаєте більшого? Це легко зробити. Завдяки додатковому обладнанню вдасться отримати більше від Вашого нового мотоциклу. Пакет Dynamics забезпечить комфортне пересування. Крім того, ви можете скористатись доповненнями для максимального комфорту та безпечності пересування. Можете скористатись нашими рекомендаціями або створити власний набір.

Пакет Dynamics

Він створений для максимального розкриття спортивних можливостей. Вам доступний помічник перемикання швидкостей Про та режимів пересування, щоб досягти вражаючої динамічності та задовольнити Ваші потреби. Свій внесок у неперевершену керованість та безпеку також зробила електронна система підвіски та спортивні гальма.

Фара Pro

Завдяки новій фарі забезпечується вражаюча естетичність фронтальної частини та чудовий огляд дороги. Світлодіодна матриця складається з декількох елементів: основна фара та дальнього світла, показники повороту. Все це гарантує чудове освітлення. Водій буде бачити все, незалежно від того, які саме умови на дорозі.

Розширений захист рук

Завдяки збільшеному захисту для рук вдасться завжди тримати їх у безпеці разом з передпліччями від різних зовнішніх факторів – вітер, дощ, сніг. Тепер можна насолоджуватись пересуванням за будь-яких погодних умов.

Багажний майданчик

Багажний майданчик з міцного пластику створений для надійної фіксації вашого багажу. Також він оснащений елементом кріплення для сидіння пасажира. При доповненні багажного майданчика брендовими кофрами Vario вдасться створити повноцінну платформу для всіх необхідних речей. На основній зоні можна транспортувати 5 кг багажу, а з боків можливо зафіксувати ще 20 кг.

R 1300 GS Trophy

Оптимізований для спортивної їзди бездоріжжям.

До R 1300 GS

R 1300 GS Triple Black

Неперевершений комфорт та зручна універсальність.

До R 1300 GS Triple Black

R 1300 GS Option 719 Tramuntana

Безпомилково ексклюзивний і доступний з обладнанням преміум-класу для індивідуалістів.

До R 1300 GS Tramuntana
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.