loader
Меню

Моделі

Sport

ЖИТТЯ НА ВСІХ ОБЕРТАХ.

Адреналін проноситься по вашим венах, як мотоцикл під вами по чорному асфальту. Ви обидва прагнете енергії і швидкості. Ви розраховуєте ідеальні траєкторії для входження в повороти. Тут на рахунку кожен міліметр і кожна мілісекунда. Тут ви розраховуєте на потужність і керованість вашої машини. Це безкомпромісні рішення які орієнтовані на максимальну точність і продуктивність. Ви отримаєте від них максимум якщо самі докладете максимум своїх зусиль.

M

Пристрасть, динаміка та адреналін.

Найвищі стандарти - розроблені з урахуванням досвіду, отриманого і перевіреного в мотоспорті: це наші моделі M. Мотоцикли з безкомпромісним дизайном і технологіями для абсолютної ефективності. Створені для максимального задоволення від швидкої їзди, аж до професійного використання в мотоспорті.

Tour

ДОРОГИ БЕЗ КОРДОНІВ.

Немає нічого кращого подорожей за кермом мотоцикла. Динаміка, комфорт, відмінна від вітру і найсучасніші технології безпеки - від поворотних світлодіодних фар до активного круїз-контролю - зроблять поїздки незабутніми. Просто насолоджуйтеся кожним кілометром шляху!

Roadster

ДОРОГА В ВАШІЙ ВЛАДИ.

Їздите ви поодинці або з друзями, з родстерами BMW Motorrad ви будете отримувати максимум задоволення. Це мотоцикли в їх чистому вигляді. З ними ви будете почувати себе впевнено в тісному міському трафіку і отримаєте масу задоволення на звивистих дорогах.

Heritage

 

ДУХ СВОБОДИ.

Пальне для вашої душі. Мотоцикл - це шлях до свободи. Це пристрасть в найчистішій формі. Чистий дизайн і чисте задоволення. Тільки ви і дорога. Мотоцикли Heritage не знають умовностей і напівтонів. Вони справжні і залізні - і в них просто неможливо не закохатися.

 

Adventure

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ БЕЗ КОРДОНІВ.

Свобода не знає обмежень. Ваші можливості безмежні. Потужність, надійність і функціональність - з мотоциклами BMW Motorrad у вас буде все, щоб відправитися на край світу. Десятиліття досвіду і самі передові технології, максимальна безпека і витривалість - ви будете готові до будь-якого повороту на шляху.

Скутери

ЛАСКАВО ПРОСИМО В СВІТ СУЧАСНОГО РУХУ.

Сучасне місто - це величезний живий організм. Він ніколи не зупиняється - і ви разом з ним. Максі-скутери BMW Motorrad дозволяють вам відчувати себе в міському трафіку, як риба в воді. Динамічні і маневрені, вони дозволять встигати скрізь - а максимальна безпека і функціональність перетворять кожну поїздку в задоволення.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.