loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW F 900 XR.

ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ БОЇТЬСЯ НОВИХ ВИКЛИКІВ.

Легендарний XR не потребує представлення. У ньому безкомпромісно поєдналися спортивна динаміка та комфорт, що підтримується навіть на стаєрській дистанції. Приплив адреналіну з кожним поворотом та повсякденна практичність. Тепер концепція набуває нової форми – новий F 900 XR!
 
Новому F 900 XR під силу будь-які повороти. Цей мотоцикл створений, щоб проявляти максимальну ефективність та дарувати емоції. Вам самим вирішувати, скільки триватиме поїздка, завдяки:
 • вертикальній посадці;
 • розвиненому захисту від вітру;
 • місткій багажній системі.
Широкі можливості індивідуалізації та величезний асортимент аксесуарів дозволяють вам успішно підготуватися до:
 • динамічних заїздів;
 • далеких подорожей;
 • повсякденних поїздок містом.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=pFnk3twE4FM&feature=emb_title

ДИЗАЙН F 900 XR

1/1

Впізнаваний XR.

На силуеті неможливо не затримати погляд. Стрімкість F 900 XR підкреслюється характерними світлодіодними фарами. Обтічником, типовим для моделі, забезпечується відмінний захист від вітру. У витонченій укороченій задній частині вгадується спортивний характер. З кріпленням для багажної системи навіть довгі поїздки можуть відбуватися з максимальними зручностями.

Вибір кольору.

Підкресліть характер свого нового F 900 XR. Обирайте одну з трьох ефектних колірних комбінацій.

Стиль Sport: яскрава динаміка

Динамічний та яскравий червоний ефектно контрастує з деталями матового сірого кольору Granit Grey та дає зрозуміти: цей мотоцикл народжений для динамічної їзди. Стиль Sport також включає в себе низьке спортивне вітрове скло та передню вилку золотистого кольору. Яскравим червоним кольором Racing Red мотоцикл безапеляційно заявляє, що створений для динамічного руху. Деталі в матовому сірому кольорі ефектно контрастують з яскравим та динамічним червоним фоном. Комплектація в силі Sport доповнюється: низьким спортивним вітровим склом; передньою вилкою золотистого кольору.

Базовий колір: елегантний мінімалізм

Елегантність та стриманість, властиві цьому мотоциклу, задаються білим кольором Light White. Ефектний мінімалізм проявляється у поєднанні домінуючого білого кольору з: сірим Granit Grey – накладок бака та облицювання радіатора; сріблястим – колісних дисків.

Стиль Exclusive: блискуча розкіш

У стилі Exclusive основним кольором виступає яскравий золотистий Galvanic Gold metallic. З ним чудово контрастують: чорний колір колісних дисків; сірий Granit Grey - центрального кожуха бака та облицювання радіатора.

Без втоми

Дивлячись наприкінці дня на одометр, що зафіксував чималі подолані відстані, ви не відчуваєте себе втомленим. Це заслуга прекрасної ергономіки F 900 XR. Його створили, щоб підкорювати довгі дистанції:
 • ефективний захист від примх погоди надається переднім обтічником. Його вітрове скло регулюється в двох положеннях;
 • оптимальна посадка досягається наявністю декількох варіантів сидінь та регульованих важелів гальм та зчеплення.

ДВОЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ ДВИГУН

105
Максимальна потужність 105 к.с. (77 кВт) при 8500 об / хв
92
Максимальний крутний момент - 92 Нм при 6500 об. / хв.
895
Об'єм двигуна - 895 куб. см
775
Висота сидіння від 775 до 870 мм

Постійна готовність до нового виклику.

Дотримуйтесь девізу #neverstopchallenging, підкоряючи поворот за поворотом та не відхиляючись від ідеальної траєкторії. Не бійтеся нових викликів, коли поруч такий надійний супутник, як F 900 XR:
 • з двоциліндровим рядним двигуном, здатним розвинути крутний момент понад 87 Нм в широкому діапазоні – від 4500 до 8500 об/хв;
 • з опціональною ходовою частиною Dynamic ESA, що дозволяє домогтися оптимальної керованості та комфорту на будь-яких дорогах.

Унікальне освітлення.

F 900 XR, першому в своєму класі, надали функцію адаптивного освітлення поворотів. При перевищенні мотоциклом кута нахилу в 7° рівень освітленості зростає за рахунок підключення додаткових секцій в світлодіодних фарах.

Турбота про безпеку та комфорт.

Підвищення комфорту та безпеки водіння забезпечується інноваційними розробками BMW Motorrad. Системою динамічного регулювання гальмівного зусилля (DBC) та системою регулювання гальмування двигуном (MSR) зберігається безпека, коли виконується:
 • екстрене гальмування;
 • різке закриття газу;
 • швидке перемикання на знижену передачу.

ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗВУКУ F 900 XR

Старт

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ F 900 XR

ВІДПОВІДНЕ ЕКІПІРУВАННЯ

Неперевершений захист та комфорт на довгих дистанціях.

Комбінезон XRide.

Спортивно-туристичний костюм XRide – це інноваційна ергономіка, максимальний комфорт, якісна шкіра та захист від негоди.

Ексклюзивна, ефектна, універсальна.

Куртка XRide Pro.

Ще крутіше, ніж звичайна XRide. Лімітований тираж 1500 примірників.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.