loader
Меню

BMW MOTORRAD ПРЕДСТАВЛЯЄ ПАКЕТ ОПЦІЙ «M»

Найвищі показники в мотоспорті не досягаються випадково: для того, щоб бути першим, потрібні роки розробок, тестів, оптимізацій. Основним флагманом серед супербайків BMW є мотоцикли серії HP, заряджені додатковим обладнанням і спеціальним приладдям бренду HP. Наші амбіції завжди були зрозумілі: ми постійно покращуємо продуктивність і, таким чином, забезпечуємо максимальну результативність в мотоспорті і на дорозі. Тепер ми робимо новий крок і пропонуємо ексклюзивні пакети опцій і додаткового оснащення під кодовою назвою «M».

«
«M» - це не просто символ, це філософія. Сила, пристрасть і задоволення від високої продуктивності та ексклюзивності.
»

З мотоспортом в ДНК.

 

«M» - з 1972 року. Символ, що втілює в собі кращі досягнення компанії BMW, тепер представлений і в сегменті мотоциклів. Починаючи з RR: вперше з'явиться пакет «M», який змусить серця гонщиків і мотоциклістів битися швидш

RR: перший супербайк з пакетом «M».

 

Новий мотоцикл RR з доступним вперше пакетом опцій «M» дає тобі фантастичну можливість підкорити гоночні траси та дороги цього світу. Але у нас є мета: завжди бути хоча б на одну шину попереду інших і постійно виводити продуктивність на новий рівень.

 

ПОТУЖНІСТЬ У ВСЬОМУ

RR з пакетом опцій «M».

Максимальна потужність.

Коли ви випробуєте новий RR з додатковим пакетом «M», ви відразу зрозумієте: тут тільки чиста продуктивність. На момент виходу на ринок для мотоцикла вже доступний індивідуальний пакет опцій «М», а також великий асортимент додаткового обладнання. Вони поліпшать дорожні якості до рівня гоночного мотоцикла і гарантують отримання більшого задоволення від водіння.

НОВИЙ ЕТАЛОН ШВИДКОСТІ

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.