loader
Меню

OPTION 719.

ПРОЯВІТЬ СВІЙ ХАРАКТЕР НА ДОРОЗІ.

Жодних експерементів, жодних несподіванок, жодних компромісів. З BMW Motorrad Spezial ви отримуєте мотоцикл з вашими індивідуальними штрихами та найвищими стандартами якості. У BMW Motorrad Spezial ви знайдете особливо високоякісне формувальне спеціальне обладнання, таке як ексклюзивні комплекти фрезерованих деталей Option 719 і кольору Option 719. Ви можете замовити це зараз як варіант з заводу.

З самого початку, створюючи деталі Option 719, ми думали про те, як вони будуть виглядати на мотоциклі - тому вони виглядають дуже гармонійно. Аксесуари BMW Motorrad Spezial ідеально доповнюють дизайн вашого мотоцикла, надаючи йому ексклюзивний і неповторний зовнішній вигляд. Завдяки багаторічному досвіду розробки BMW Motorrad а також поєднанню сучасних комплексних методів виробництва і тонкої ручної роботи, нам вдалося зробити наші мотоцикли воістину унікальними і безкомпромісними. Ви можете настроїти свій неповторний мотоцикл, вибравши вподобані деталі з лінійки Option 719. Більш того, він буде зібраний саме тими, хто знає ваш мотоцикл BMW краще за всіх. Нами.

Забарвлення.

Фарби Option 719 надають мотоциклу сяючого вигляду. Найсучасніша технологія фарбування у поєднанні з увагою до деталей та вишуканою майстерністю перетворюють ваш байк на справжнє захоплення для очей - і, завдяки традиційним лініям, у єдиний в своєму роді. 

R nineT Демонструє ідеальну гру відтінків з кольором Option 719 Mars Red Matt/Cosmic Blue Metallic Matt, що доповнюється логотипом Option 719.

Pollux Metallic/Aluminium створюють стильну гру світла та темряви на вашому баку.

Акцентуація ліній відтінку Blackstorm Metallic на кольорі Lightwhite надає вашому баку R nineT Pure або R nineT Scrambler унікальний вид.

Гра кольорів: ефект Blackstorm Metallic та Aurum особливо помітний на R nineT Racer. Але цей колір Spezial також виділяє моделі R nineT Pure та R nineT Scrambler.

Завдяки ручному нанесенню фарби кожен R nineT є унікальним завдяки забарвленню Option 719 Black Storm Metal/Vintage.

Особливо стильно: з кольоровим забарвленням Option 719 Sparkling Storm Metallic ви можете дати своєму скутеру C 650 GT щось визначене - у поєднанні з коричневим сидінням Option 719 - справжню привабливість.

Забарвлення Option 719 Blueplanet Metallic для туристичних мотоциклів поєднує у собі елегантні лінії з новітніми технологіями фарбування.

Тонка деталь забарвлення Option 719 Sparkling Storm Metallic для туристичних мотоциклів - традиційне ручне штрихування

Колір Option 719 Stardust Metallic надає вашому мотоциклу одночасно елегантний і спортивний вигляд. Корона для вашого мотоциклу.

1/1

Корона для вашого мотоциклу.

Тільки найкращі дизайнери зі спеціальними навичками здатні зробити ідеальний мазок. Виключно складна ручна робота призводить до істинної унікальності: лінії платинового кольору є вінцем для бака та бічних частин R 1250 RT, K 1600 GT і K 1600 GTL. Роблячи ваш мотоцикл унікальним. Справжнє ремесло зустрічається з ультрасучасним мотоциклом. Це штрихування, засноване на істинній пристрасті та давніх традиціях - з 1923 року на BMW Motorrad.

Зроблено перфекціоністами.

Кожен крок до завершення фарьування Spezial виконується з максимальною ретельністю кваліфікованими фахівцями та перфекціоністами - деякі з яких навіть є результатом справжньої ремісничої майстерності. Візьміть, наприклад, колір Blackstorm Metallic/Vintage, який робить ваш R nineT по-справжньому унікальним. А ручне шліфування додасть мотоциклу неповторний вінтажний характер. Двох однакових баків просто не може бути.

Спеціальне обладнання.

Option 719 включає в себе дизайнерське додаткове обладнання, наприклад, комплекти фрезерованих деталей самих різних варіантів дизайну. Ви самостійно визначаєте стиль свого мотоцикла: аскетичний і елегантний, консервативний чи демонструючий потужність або оригінальний і спортивний.

Темний та елегантний комплект фрезерованих деталей Option 719 Club Sport.

Кришка двигуна може бути такою гарною! Для останнього покоління оппозітних двигунів з водяним охолодженням від комплекту фрезерованих деталей Option 719 Classic.

Ідеальне, зручне та елегантне коричневе сидіння Option 719.

Якісні матеріали та оптимальне виконання - колесо Option 719 Sport.

Ручні важелі з комплекту фрезерованих деталей Option 719 Storm вражають своїм темним оздобленням та привабливим дизайном.

Регульовані підніжки не тільки вашого стилю, але й вашого розміру.

Блискуче виконання - завдяки кришці головки блоку циліндрів Option 719 Classic.

Ковані диски Option 719 дадуть вашому мотоциклу певний блиск.

Гвинт маслоналивного отвори на клапанній кришці показує особливу увагу до деталей.

Ще один варіант сидіння Option 719 - елегантний, якісний і найкращий для вашого мотоцикла.

1/1

Прекрасні ковані диски з вражаючими візуальними ефектами.

Іскри літають у повітрі. Пристрій прорізає фарбу з клінічною точністю та розкриває тільки найпрекрасніші алюмінієві структури. Сплав, що світиться, відразу кидається в очі. Ідеальний контраст. Коване колесо Option 719 - це вираження найвищих стандартів якості. Кожен рух руки та дія виконуються з особливою ретельністю - це означає, що дуже міцне коване колесо виготовлено з цільного алюмінієвого блоку.   

Ідеальне сидіння з елегантною обстановкою.

Ви можете відчути якість та увагу до деталей - і це не дивно, адже тільки найкращі професіонали з особливою ретельністю працюють з сидінням Option 719 - від першого кроку до останньої нитки. Це дозволяє досягти найвищої якості, перетворюючи його на справжній шедевр майстерності. І це ще не все: поверхня сидіння абсолютно стійка до атмосферних впливів. Ромбовидна строчка та вишите позначення моделі надають усьому цьому елегантний зовнішній вигляд.

Комплекти фрезерованих деталей з увагою до дрібниць.

Немає сумнівів: якісний вихід вимагає складних процесів. Ви можете побачити цінність комплектів фрезерованих деталей з першого погляду. Точність у виробництві відповідає мудрому дизайну. І особливо зносостійкий алюміній - ручні важелі та підніжки фрезеровані з єдиного блоку алюмінію, кришка головок циліндрів і кришка ременів виготовлені з кованої заготовки. Розроблені відповідно до найсуворіших правила якості BMW, вони завжди ідеально вписуються. Це означає, що ви робите свій спеціально виготовлений мотоцикл на найвищому рівні якості - з заводу. 

ДЕТАЛІ HP

High-performance – заява для всіх, хто шукає абсолютний максимум. З деталями HP ви можете надати своєму мотоциклу ще більш спортивний вигляд - навіть у якості заводської опції.

Ви отримаєте високоякісні деталі з карбону, титану та алюмінію, які зроблять ваш мотоцикл унікальним. Комплект фрезерованих деталей HP робить ваш байк ще більш яскравим. Він завжди містить кришку головки блоку циліндрів, передню кришку двигуна, регульовані ручні важелі гальма та зчеплення, кришку розширювальних бачків і, залежно від моделі, навіть більше деталей з комплекту фрезерованих деталей HP, таких як підніжки водія або дзеркала. Спортивний глушник HP забезпечує ще кращий і потужний звук. Деталі HP надають вашому мотоциклу індивідуальність і екстравагантність.

Спортивний глушник HP забезпечує ще кращий і потужний звук.

Підніжка для водія з комплекту фрезерованих деталей HP для кращої зупинки.

Кришка головки блоку циліндрів HP забезпечує спортивний образ.

Навіть кришка для розширювального бака доступна у спортивному вигляді HP.

Інший комплект фрезерованих деталей HP: з кришкою двигуна ви отримуєте груди справжнього героя.

Важелі гальма та зчеплення можуть бути такими елегантними та спортивними.

Не тільки хороша оглядовість, дзеркало HP також виглядає чудово.

1/1

БАЙК ВАШОЇ МРІЇ

R nineT Pure

Heritage

Дізнатись більше

R nineT Racer

Heritage

Дізнатись більше

R nineT Scrambler

Heritage

Дізнатись більше

R nineT Urban G/S

Heritage

Дізнатись більше

R 1250 GS

Adventure

Дізнатись більше

C 650 GT

Urban Mobility

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.